Prieš keičiant maketavimo programinę įrangą arba jos versiją, arba pasikeitus dizaineriui, būtina apie tai pranešti spaustuvės techninio centro darbuotojams.

Už paliktas programinės įrangos gamintojų ir neregistruotos, nelegalios programinės įrangos daromas klaidas spaustuvė neatsako.

 

Prašome nenaudoti savo maketavimui skirtoje programinėje įrangoje "Registration" ir "Rich black" juodai spalvai. Tai dažnai pasitaikanti klaida, kurios pasekmės - visiškai nekokybiška spauda. Naudokite tik Black (100% K).

Leidinio formatas: 281x396mm; paraštės (margins) - po 8 mm iš visų pusių.
Leidinys pateikiamas atskiromis *pdf (ar *ps) bylomis, ne vienoje *pdf byloje. *pdf byla turi atitikti PDF/X-1a:2001 standartą, pdf ver. 1.3

Juodai baltoms iliustracijoms (nuotraukoms) naudokite spaudos profilį juodai/baltoms iliustracijoms. Profilis keliamas į tą pačią vietą, kaip ir spalvinis. Primename, kad nuotrauką (iliustraciją) privalu redaguoti spalvotą, o vėliau, pabaigus korekcijas, konvertuoti į juodai baltą spalvos profilį, tokiu pačiu būdu, kaip ir spalvotas.

 

 

ftp://ftp.vspaustuve.lt

naudotojo vardas: extra

slaptažodis: extra00

Susikurkite direktoriją savo leidinio pavadinimu ir sukelkite duomenis.

Jei iškilo problemų naudojantis FTP, atsakymus rasite peržiūrėję mūsų paruoštas video bylas.

Nemokantiems ir nesuprantantiems, kaip naudotis FTP, rekomenduojame FTP prisijungimą naudojant net2ftp.com. Prisijungimo duomenys tie patys.

Esant techniniams nesklandumams (sutrikus Interneto ryšiui spaustuvėje ir pan.), savo leidinio bylas galite kelti į avariniams atvejams numatytą FTP serverį:

 

saugykla.telia.lt

naudotojo vardas: extra@vspaustuve.lt
slaptažodis: wpress_wpress

Siekiant išvengti klaidų, maloniai prašome laikytis techninių reikalavimų.

 

Iškilus bet kokiems klausimams, skambinkite tel. (8 686) 44999 arba rašykite el.p. tc(eta)vspaustuve.lt

DIZAINERIAMS

 

ftp.vspaustuve.lt

naudotojo vardas: extra

slaptažodis: extra00

 

ftp.vspaustuve.lt

naudotojo vardas: extra

slaptažodis: extra00

DĖMESIO DIZAINERIAMS:

Spalviniai profiliai tinka tik naujesnėms Photoshop versijoms.